Trycoo WI-4 Mini PC with Intel N5105(2.9GHz) Processor,16GB DDR4 RAM and 512GB M.2 2280 SSD Mini Desktop Computer,BT5.0,Dual WiFi,Dual 4K HD Ports,Gigabit Ethernet for Home/Office/Study





| Brand | Trycoo |
| Product Model | WI-4 16+512 |
| Hardware Platform | PC, Linux, Mac |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Item Weight | 1.72 pounds |
| Product Dimensions | 4.88 x 4.4 x 1.38 inches |
| Processor Brand | Intel |
| Number of Processors | 10 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Flash Memory Size | 512 GB |
| Hard Drive Interface | PCIE x 8 |
| Hard Drive Rotational Speed | 7200 RPM |
| Power Source | DC |
| Standing screen display size | 100 Inches |
| Screen Resolution | 4096 × 2160 |
| Processor | 2.9 GHz apple_ci5 |
| RAM | 16 GB DDR4(UP TO 32G) |
| Memory Speed | 2.9 GHz |
| Hard Drive | 512 GB HDD |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA |
| Chipset Brand | Intel |
| Card Description | Dedicated |
| Graphics Card Ram Size | 512 GB |
| Wireless Type | 5.8 GHz Radio Frequency, 802.11a/b/g/n/ac, 802.11g 108 Mbps |
| Number of USB 2.0 Ports | 4 |
| Number of USB 3.0 Ports | 4 |