Trycoo HA-4 Mini Gaming PC,AMD Ryzen 7 7735HS Processor







| Brand | Trycoo |
| Product Model | HA-4 |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Item Weight | 2.2 pounds |
| Product Dimensions | 5.35 x 5 x 2 inches |
| Processor Brand | AMD |
| Number of Processors | 16 |
| Computer Memory Type | DDR5 RAM |
| Flash Memory Size | 512 GB |
| Hard Drive Interface | PCIE x 16 |
| Hard Drive Rotational Speed | 10800 RPM |
| Standing screen display size | 200 Inches |
| Screen Resolution | 4096 x 2160 |
| Processor | 4.75 GHz ryzen_7 |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon HD 8990 |
| Chipset Brand | AMD |
| Card Description | Dedicated |
| Graphics Card Ram Size | 512 GB |
| Wireless Type | 5.8 GHz Radio Frequency, Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac |
| Number of USB 2.0 Ports | 1 |
| Number of USB 3.0 Ports | 3 |