Trycoo HA-2 Mini PC, AMD Ryzen 7 5800U (8C/16T, up to 4.4Ghz), 16GB RAM 512GB M.2 2280 SSD, Win 11 Pro Mini Desktop Computer







| Brand | Trycoo |
| Product Model | HA-2 |
| Series | AMD Ryzen 7 5800U 16GB RAM 512GB SSD |
| Hardware Platform | PC, Linux, Mac |
| Operating System | Windows 11 Pro, Linux |
| Item Weight | 2.88 pounds |
| Package Dimensions | 12.13 x 7.44 x 2.4 inches |
| Processor Brand | AMD |
| Number of Processors | 8 |
| Computer Memory Type | DDR5 RAM |
| Hard Drive Interface | PCIE x 8 |
| Hard Drive Rotational Speed | 7200 RPM |
| Power Source | DC |
| Standing screen display size | 100 Inches |
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Processor | 4.4 GHz amd_ryzen_7 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Memory Speed | 144 GHz |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Graphics Coprocessor | AMD |
| Chipset Brand | AMD |
| Card Description | Dedicated |
| Graphics Card Ram Size | 16 GB |
| Wireless Type | 5.8 GHz Radio Frequency, Bluetooth, 2.4 GHz Radio Frequency |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |